Злочин стався у минулому році в місті Гола Пристань. В поліцію надійшла анонімна інформація, що чоловік розповсюджує наркотики. Оперативники  провели обшук в будинку чоловіка та вилучили велику кількість особливо небезпечного наркотику – ацетильованого опію та медичних шприців. В ході проведення слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили, що чоловік продавав наркотики клієнтам у своєму будинку.

Також він надавав кімнати домоволодіння перевіреним знайомим для незаконного вживання ними наркотичних засобів. Зловмисником виявися 34-річний чоловік, який був раніше судимий за розповсюдження наркотиків. 

Були відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» та ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». 

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому злочині та призначив покарання у вигляді 6 років позбавлення волі, з конфіскацією всього належного йому майна.    

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *