У зв’язку з переходом на сучасні технології телевізійного мовлення, на кшталт багатьох країн світу, аналогове мовлення буде поступово відключатись на території нашої області. З першого вересня 2018 року аналогові передавачі поки що не відключатимуть в Чаплинці, Каланчаку, Скадовську, Лазурному, Генічеську, Новотроїцькому, Чонгарі. Прийматимуть всі аналогові сигнали всіх каналів на Херсонщині відповідні райони: Чаплинський, Каланчацький, Скадовський, Генічеський, Новотроїцький.

Аналогові сигнали суспільного телебачення (UA перший, та UA Крим) та місцевої філії ПАТ НСТУ «Скіфія» залишаються по всій області.

Менше з тим, перехід на сучасні технології неминучий! Тож, шановні, не зволікайте. Цифрові приймачі (тюнери на кшталт Т2), кабельне телебачення, інтернет- ТБ, супутникові сигнали українських каналів – альтернатива аналоговому мовленню.

Херсонським концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення наразі проводиться робота по додатковому встановленню цифрових передавачів, покриття цифровим сигналом поширюється.

Довідки за телефонами безкоштовної «гарячої лінії» (0800-50-40-77) або +38(066)678-43-81.

Херсонська ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *