На Херсонщині поки що не вдалося виростити власні квадратні кавуни і презентувати їх, як планувалося, у місті Гола Пристань на ХV Всеукраїнському фестивалі «Український кавун – солодке диво». Про це у розмові з кореспондентом Укрінформу розповів у суботу, 4 серпня, голопристанський міський голова Олександр Бабич. «Квадратних кавунів немає. На жаль, пішли дощі, було дуже багато вологи, і кавуни (квадратні – ред.) у нас лопнули прямо у формі. Ми не змогли їх зберегти», – розповів Бабич. За його словами, вирощувались квадратні кавуни у спеціальній пластиковій формі.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині у місті Гола Пристань у суботу розпочався ХV Всеукраїнський фестиваль «Український кавун – солодке диво», на якому визначать найбільші кавун, диню та гарбуз, які були вирощені в регіоні.

Квадратні кавуни придумали японські селекціонери і наразі вони популярні у ряді зарубіжних країн. Зріють ці кавуни у пластикових чи скляних ящиках, набуваючи їх форми. Завдяки квадратній формі їх зручно транспортувати і зберігати.

Укринформ

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *