26 липня у рамках проведення форуму «Агропорт Південь Херсон-2018», який наразі проходить у Міжнародному аеропорту «Херсон», важкоатлети з «Федерації стронгменів України» встановили Рекорд України з перетягування комбайну «Скіф» вагою 13,7 тон.

Цей комбайн виробляється на «Херсонському машинобудівному заводі» і, як зауважив головний суддя встановлення рекорду, володар титулу «Найсильніша людина планети», Заслужений майстер спорту міжнародного класу Василь Вірастюк, особливість даної спроби встановлення рекорду у тому, що зазвичай перетягування великовагового транспорту стронгменами здійснюється на нейтральній швидкості машини, а в комбайна «Скіф» такого режиму руху просто немає.

Перед початком встановлення Рекорду українські стронгмени виступили з показовою програмою, в якій взяли участь і глядачі важкоатлетичного шоу.

Після перегляду шоу спортсмени почали підготовку до встановлення рекорду. Так, два атлети в парній тязі за канат в упорі сидячи розпочали встановлення рекорду, та через погіршення погодних умов з першої спроби хлопцям перетягнути комбайн не вдалося. Але зібравшись з усіма силами й із допомогою ще одного товариша-стронгмена, хлопці змогли подолати вагу у 13,7 тони й встановити Рекорд України з перетягування комбайну за 52 секунди.

Херсонська ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *