26 травня на кордоні з окупованим Кримом українські прикордонники затримали за дезертирство жінку, яка до загарбання півострова служила в ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ. Вночі до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» з території анексованого Криму в пішому порядку прибула 39-річна громадянка України. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що відповідно до бази даних громадянка розшукується правоохоронними органами України за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 408 КК (дезертирство).

Як з’ясувалося, вона проходила службу в одній з військових частин Збройних Сил України на території Криму, але після анексії півострова не повернулася в свою військову частину, яка була переміщена на материк. За даним фактом прикордонники поінформували Каланчацький відділ Національної поліції і передали громадянку в руки поліцейських.

Нагадаємо, що в Україні розшукують 4 тис. військовослужбовців з Криму, однак до відповідальності притягнули лише чотирьох зрадників.

Еспресо ТВ

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *