У рамках реалізації комплексу профілактичних заходів «Перевізник» 20 травня близько 11:00 на вулиці Червоноармійській в Антонівці патрульні зупинили автобус БАЗ-22154, який рухався із порушенням ПДР. Водій маршрутного таксі перевозив на 5 чоловік більше від визначеної технічними характеристиками кількості. Також під час спілкування у громадянина, який перебував за кермом, інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. У встановленому законом порядку він відмовився проходити огляд у медичному закладі. Тож на 49-річного водія поліцейські склали адмінматеріали за ст. 121-2 (Перевезення водіями маршрутних таксі пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою) та ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Автобус порушника евакуювали на арештмайданчик. 

Інший екіпаж 21 травня близько 2:00 на вулиці Молодіжній зупинив автобус «Рута». У салоні маршрутного таксі не було пасажирів. Однак у водія патрульні теж помітили ознаки наркотичного сп’яніння. 35-річний херсонець у встановленому законом порядку відмовився проходити медичний огляд. На нього інспектори теж склали протокол за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. 

В обох випадках поліцейські повідомили керівництво фірм-перевізників, на яких працюють порушники. Також співробітники відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області передали інформацію до управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради з метою подальшого вжиття заходів до керівників зазначених установ.

Патрульна поліція Херсонської області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *