24 березня в місті Луцьк відбувся Чемпіонат України із Кіокушин карате серед хлопців та дівчат. На турнірі зібралися найкращі спортсмени із усієї України та команда республіки Білорусь.  У складі збірної команди Херсонської області у змаганнях взяла участь Побиванець Ауріка. Ауріка виступила в двох дисциплінах: КУМІТЕ (поєдинки у віці 10-11 років (до 30 кг) та КАТА (формальні рухи в категорії 10-12 років). У дисципліні КАТА Ауріка зайняла друге місце, поступившись спортсменці із Києва. А ось в КУМІТЕ Ауріка впевнено здолала усіх суперників, достроково зайняла перше місце! За перемогу на чемпіонаті Ауріці присвоєно звання «Чемпіона України».