Днями у Херсоні о 14:19 було зафіксовано тривожний виклик по спецлінії «102». Екіпаж Управління поліції охорони відреагував негайно і вже через лічені хвилини прибув до магазину на вулиці Перекопській, що у Дніпровському районі міста. На місці виклику правоохоронці з’ясували, що в магазині виник конфлікт між покупцями, продавчині вдалося вчасно звернутися за допомогою до правоохоронців. Як повідомили очевидці конфлікту, бійка виникла у приміщенні після словесної перепалки між покупцями, під час конфлікту було пошкоджено кілька прилавків та майно магазину.

Саме тоді працівники магазину негайно звернулися на гарячу лінію поліції.

Поліцейські охорони учасників бійки затримали менш ніж через три хвилини та доставили їх до відділення поліції Дніпровського району – для подальшого з’ясування обставин події.

Наразі відомо, що одному з учасників бійки інкримінується ч.1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Скоєння злочину карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 200 годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Крім того, за даним фактом розглядається і розбиття майна торговельного закладу, а також встановлюється сума матеріального збитку, завданого учасниками бійки. Триває слідство.

Управління поліції охорони
в Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *