Двох херсонських школярів, які стали свідками пограбування та допомогли поліцейським затримати зловмисника, за ініціативою начальника обласного главку поліції Артура Мєрікова нагороджено цінними подарунками – наручними годинниками. На початку січня цього року учень 7-А класу загальноосвітньої школи №36 Максим Урсаті та учень 8-А класу загальноосвітньої школи №53 Андрій Шаповалов стали свідками пограбування жінки. Хлопці не розгубилися і побігли слідом за зловмисником, паралельно зателефонувавши у «102». Учні не втрачали зловмисника з поля зору і вірно направили екіпаж патрульної поліції, які затримали чоловіка. Він виявився раніше судимим за вбивство.

Наручні годинники з символікою Головного управління Національної поліції в Херсонській області дітям вручили начальник Управління превентивної діяльності обласного главку поліції Олег Ярошак та начальник відділу ювенальної превенції Тетяна Пшонь. Вони подякували учням за сміливість, що вони не лишилися осторонь чужої біди і прийшли на допомогу жінці.

Хоча юні герої помітно нервували, але подякували поліцейським. Полковник поліції Олег Ярошак зазначив, що ці подарунки цілком заслужені і не варто соромитися своєї громадської позиції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *