З метою забезпечення публічної безпеки і порядку, під час проведення свята «Естафета морських поколінь», 14 жовтня буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Зокрема, з 10 до 13 години під час проведення заходу за наступним маршрутом святкового ходу курсантів: вул. Небесної сотні (40 років Жовтня) (від вул. Небесної сотні, 25 до вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії) – вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Небесної сотні до пл. Свободи) – пл. Свободи (від вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії до просп. Ушакова) – просп. Ушакова (від пл. Свободи до вул. Перекопської) – вул. Перекопська (від просп. Ушакова до вул. Дружби) – вул. Дружби, від вул. Перекопської, а також на набережній Генерала О.Федорова, в районі парку Слави, біля могили Невідомого солдата.

Також цього дня, з 16.30 до 17.30, під час проведення Херсонською єпархією Української православної церкви хресного ходу та урочистого молебню, буде перекрито рух транспорту за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор (вул. Преображенська (Декабристів), 36) – Покровський сквер (вул. Рішельєвська (Жовтневої революції)), а також на вулицях, прилеглих до Покровського скверу.

Херсонська міськрада

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *