Кошти з продажу врожаю з самовільно зайнятої землі поповнять держбюджет. Херсонська область перша запровадить процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які без дозвільних документів вирощують с/г продукцію в області. «Великі площі земель знаходяться у використанні незаконно, тому в ОДА, і в кожному районі діє робоча група, мета якої скоординувати роботу щодо виявлення незаконного використання земель для вирощування с/г продукції і прийняття рішень для покарання згідно з законодавством», – розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

30 червня під час засідання з представниками прокуратури Херсонської області, Головного управління Нацполіції в Херсонській області, Головного управління ДФС  та Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області представників було  визначено процедуру щодо вилучення врожаю через судові органи та спрямування коштів до державного бюджету України.

За попередньою роботою відповідних фахівців у районах вже виявлено незаконне використання земельної ділянки у Новотроїцькому районі, де найближчим часом буде зібрано врожай. Про це зазначив Євген Рищук.

Розширене засідання відбудеться вже у наступний четвер.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року очільник області видав розпорядження щодо проведення інвентаризації земель, щоб вивести з тіні земельні відносини на території області та забезпечити надходження до бюджетів платежів від операцій із земельними ресурсами.

Херсонська ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *