1 квітня у Палаці Молоді та Студентів відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з чоловічого бодiбiлдингу, класичного бодiбiлдингу, чоловіків фiзiк та жіночого бiкiнi. Участь у змаганнях взяло близько пятидесяти бодібілдерів з різних регіонів Україна. Завітали гості з Київщини, Полтавщини, Дніпровського, Запорізького та інших регіонів. Президент Херсонської обласної федерації бодібілдінгу Артем Литвиненко говорить: «Надалі плануємо організовувати змагання двічі на рік».Євген Дикун – херсонець. Займається близько двох років. І за цей час спорт займає чи не найголовніше місце у його житті.

«Ці змагання – шанс перевірити свої сили і довести собі, що практично щоденні тренування мають таки результат», – вважає Євген.

Протягом змагань визначали кращих у таких категоріях:
– чоловіки бодiбiлдинг: до 85 кг, понад 85 кг; 
– чоловіки-юніори бодiбiлдинг: ( до 23 років) абсолютна категорія; 
– чоловіки класичний бодiбiлдинг: абсолютна категорія; 
– чоловіки фiзiк: абсолютна категорія; 
– жінки бікіні: до 165 см, понад 165 см; 
– жінки бодiфiтнес: абсолютна категорія.

Переможців та призерів змагань, які посіли 1, 2, 3 місця у категоріях, нагородили медалями, дипломами та цінними подарунками.

«Чемпіонат з бодібілдінгу – чудова ідея. Спортсмени змагають за першість, готуються, працюють над собою. Розуміють, врешті-решт, що їх тренування не даремні. До того ж, у наш час треба заохочувати молодь до здорового способу життя. А найкращий метод заохочення – показати на практиці», – сказав херсонець Олексій Горча.

Організатори змагань – управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонська обласна федерація бодiбiлдингу.

По материалам: 0552.ua

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *