Юридическая консультацияНещодавно, на базі Херсонської митниці ДФС розпочав свою роботу відділ Координаційного центру «Крим» ДФС України. Серед основних завдань підрозділу:

  • координація взаємодії Державної фіскальної служби України з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань організації контролю за здійсненням митних процедур на адміністративному кордоні з вільною економічною зоною «Крим» (ВЕЗ «Крим»);
  • постійний моніторинг та контроль за ситуацією на адміністративному кордоні з ВЕЗ «Крим» та надання консультацій з питань державної митної справи.

Координаційний центр «Крим» консультує юридичних та фізичних осіб з питань, пов’язаних з переміщенням товарів і транспортних засобів через адміністративний кордон з ВЕЗ «Крим», а також особливостей здійснення митних формальностей в контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

Індивідуальні консультації платникам податків та громадянам проводяться у години прийому: у вівторок з 10:00 по 1З:00 та четвер з 14:00 по 17:00 годин, за адресою: Херсон , вул. Гоголя, 13, каб. 324, тел. (0552) 26-26-63.

Контактна особа: керівник відділу Координаційного центру «Крим» ДФС України – радник податкової та митної справи 3-ого рангу Горішній Костянтин Станіславович.

Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *