firtka.if_.ua_Випускники з Криму мають змогу подавати заяви на додаткову сесію ЗНО до 20 травня. Раніше кінцевим терміном реєстрації було 19 березня. Змінити дату прийому заяв вирішило керівництво Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. “Порядок реєстрації затверджений наказом МОН № 1278. Він регламентує всі особливості і подачу документів, які стосуються дітей з тимчасово окупованих територій. Як і для всіх інших випускників України, для того, щоб стати студентами ВНЗ, вони повинні мати документ, який підтверджує їх статус — що вони здобули повну загальну середню освіту”, — прокоментував директор Центру Максим Кирпенко. 

Так, як документи видані на окупованій території Україна не визнає, кримським випускникам пропонують отримати екстерном атестат про закінчення школи на материку.

“Якщо ми говоримо про випускників попередніх років, то тут трохи легша ситуація. Якщо у них є паспорт і атестат українського зразка, то механізм реєстрації дещо простіший. Вони заходять на сайт регіонального Центру, створюють реєстраційну картку, заповнюють, клеять фотографії та відправляють до найближчого відділення регіонального центру разом з ксерокопією паспорта та атестата. Звичайно, там не працює “Укрпошта”, але до нас приходять документи різними кур’єрськими службами, які там діють”, – відзначає керівництво Центру.

Додаткова сесія ЗНО 2016 триватиме з 14 червня по 4 липня.

Відділ громадських зв’язків Херсонської міської ради
 

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *