ОсвітаФінансування галузі освіти за рік склало 2 млрд 262 млн. грн. Про це розповів керівник управління освіти та науки облдержадміністрації Євген Криницький під час прес-конференції за підсумками роботи у 2015 році. Він відзначив також, що цього року за ініціативи облдержадміністрації вдалося відновити практику видачі грантів для шкіл за рахунок обласного бюджету. Гранти у розмірі 50 тис грн отримало 5 шкіл області. Крім того, цього року 30 студентам вищих навчальних закладів було видано одноразові стипендії на суму 30 тис грн. Учням, які приймали участь у III-IV етапів Всеукраїнських олімпіад було виділено по 500 грн одноразової премії та по 300 грн отримали учасники Малої академії наук. Кращим педагогам та вчителям, а саме 20 особам, було видано премії по 20 тис грн.

Переможцям обласного конкурсу серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Флагмани шкіл Херсонщини» стали 384 особи, які отримали одноразово по 500 грн.

«Цього року не було ніяких розподілів на сільську чи міську школу, кожна школа області отримала стипендію чи премію», – підкреслив Євген Криницький.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *