3 листопада до реанімаційного відділення Херсонської дитячої обласної лікарні госпіталізовано дівчинку 2006 р.н.. 5 листопада о 12:00 дитина померла. І вже 5 листопада до реанімаційного відділення цього ж закладу госпіталізовано її братика близнюка. На даний час хлопчик проходить відповідну терапію. Причина смерті та госпіталізації – отруєння дітей дикорослими грибами.  
З’ясовано, що 31 жовтня у суботу дорослі члени сім’ї, які є мешканцями Херсону, збирали гриби у Цюрупинському лісі. Після чого їх приготували і вживали в їжу.

Рятувальники попереджають про небезпеку вживання в їжу дикорослих грибів і нагадують, що вони не є продуктом першої необхідності. Враховуючи, що у цьому році дуже посушливі літо та осінь, навіть їстівні гриби можуть нести в собі небезпеку. Особливо це стосується літніх людей та дітей, яким до 14 років взагалі цей продукт вживати не можна.
Шановні громадяни! Зважайте на ці факти і не ризикуйте власним здоров’ям та життям, а також здоров’ям і життям своїх близьких та друзів.  

ГУ ДСНС України у Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *