PM581image001Урочистості відбулися у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ. 125 хлопців і дівчат, у рамках реформування Міністерства внутрішніх справ, незабаром стануть офіцерами нової поліції.

Присяга – це особлива подія у житті правоохоронців.

Привітати першокурсників прибули представники МВС, Херсонської обласної державної адміністрації, ректор Одеського університету Олександр Користін, начальник Управління МВС в області Артур Мєріков, колишні керівники інституту, ветерани органів внутрішніх справ, рідні та друзі. Державний Гімн України виконали солісти вокального ансамблю Одеського університету “Крок до зірок” і курсанти факультету.
Присяга на вірність українському народу – це визначна подія в житті кожного курсанта. Обравши професію поліцейського, ви повинні знати, що основним девізом життя стануть слова – Служити і Захищати, – зазначив начальник УМВС України в Херсонській області Артур Мєріков.
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків, захищаючи територіальну цілісність і незалежність Батьківщини. Курсанти факультету поклали квіти до меморіалу «Калина долі».
Завершився захід урочистим маршем першокурсників.

СЗГ УМВС

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *