ОбращенияЗа І півріччя 2015 року майже удвічі зросла кількість звернень громадян – 2142 (1089 – у 2014 році) стосовно надання матеріальної допомоги. За результатами розгляду справ заявників та обстежень їх житлово-побутових умов, підготовлено 426 розпоряджень міського голови про надання адресної грошової допомоги нужденним городянам на загальну суму 243 тис. грн, з них:
– у зв’язку із хворобою та скрутними матеріальними обставинами на  233  тис.грн.;
– шістьом сім’ям, які постраждали від пожежі, за рахунок коштів міського бюджету, надано адресну грошову допомогу на суму 10,2 тис. грн.

За зверненнями мешканців міста до виконавчих органів Херсонської міської ради підготовлено рішення міської ради про надання 32 особам адресної грошової допомоги на  суму  312  тис. грн.

Відповідно до міської комплексної програми «Соціальний захист», громадянам України, які прибули до м. Херсона з АР Крим, Донецької та Луганської областей, надається наступна допомога:
– на дітей, які навчаються в Херсоні, або відвідують дитячі садки (отримали 40 громадян на загальну суму  41,46 тис. грн);
– сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу і військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, в розмірі (на сім’ю):
14 500 грн – за рахунок коштів міського бюджету (надано 10 особам на загальну суму  145  тис. грн);
– мешканцям м. Херсона, які брали безпосередню участь в  антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, що підтверджується відповідними документами, – 2 000 грн, та мешканцям м. Херсона, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, що підтверджується відповідними документами, та пройшли курс (або потребують) стаціонарного лікування, одноразову –  3 000 грн (надано 584 особам на суму  1 507 000 грн).

Мешканцям м. Херсона – вдовам або одному із батьків (якщо загиблий не був одружений) херсонців, загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції, військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу і військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ України, інших утворених відповідно до законів України військових  формувань – у розмірі 5 000 грн щомісяця (надано 16 особам на суму  270 тис. грн). 

Відділ зв’язків з громадкістью Херсонської міської ради

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *