ЕрегыяДруга робоча нарада, присвячена підготовці Днів Сталої Енергії у Херсоні, відбулась 21 вересня у малому залі Херсонського міськвиконкому. Очолювала нараду заступниця міського голови Інна Трибух. За рішенням, яке було озвучено під час першої наради (що відбулася 14 вересня), всі учасники робочої групи повинні були підготувати свої пропозиції, які під час другої наради вже були озвучені. Лунало чимало ідей з боку студентства, зокрема, від активу Херсонського аграрного університету. Так, студенти вузу в ході Днів Сталої Енергії планують показово очистити херсонський гідропарк від сміття.

Координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА у Херсоні Аелітта Олійник, в свою чергу, запропонувала чимало цікавих проектів екологічних заходів для дітей – майстер класів, конкурсів, які планується проводити по школах та дитячих садках, а також на відкритому майданчику у місті під час відзначення свята енергоефективності.

«Навчати бережному відношенню до ресурсів та оточуючого середовища бажано починати з дитинства. Крім того, там де ми зуміємо привернути увагу, зацікавити малюків, там, безумовно, ми привернемо й увагу і їх батьків» – зазначила Аелітта Олійник.

Члени робочої групи працюватимуть над окремими заходами та планом Днів Сталої Енергії до 25 вересня. У п’ятницю заплановане трете засідання робочої групи, під час якого учасники планують прийняти конкретні рішення що до плану заходів.

Нагадаємо, що Міські Дні Сталої Енергії задумано Угодою Мерів як засіб своєрідної «мобілізації» на кілька днів мешканців, політиків і представників бізнесу, щоб усім разом замислитись над перспективами виробництва і споживання енергії в себе в місті та у світі. У Херсоні Дні Сталої Енергії проходитимуть з 5 по 10 жовтня.

Громадянська мережа ОПОРА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *