КонсультацииЧасто, стикаючись із проблемними ситуаціями, люди не знають, де шукати рішення. У таких випадках просто необхідно вчасно вислухати пораду фахівця. Для цього й існує первинна юридична допомога. Щочетверга з 10.00 до 12.00 в юридичному відділі (каб. 515) Херсонської міської ради кожен житель міста чи області може отримати безкоштовну консультацію. Як запевняють головні спеціалісти сектора аналітично-консультаційної роботи відділу Аліна Кіслицина та Людмила Бабенко, з питаннями приходять в основному люди похилого віку. Найбільше увагу відвідувачів привертають проблеми житлово-комунального господарства.

Наприклад, такі як, квартиру за несплату боргів забрали, світло відключили, воду «відрізали». Не менше відвідувачів приходять із сімейними проблемами та з приводу приватизації майна.

«Останнім часом до нас стали приходити переселенці та люди, які повернулися із зони АТО. Їх хвилює проблема отримання земельних ділянок, процес видачі яких уже розпочався», – сказала виконуюча обов’язки начальника, заступник начальника юридичного відділу Херсонської міської ради Анжеліка Копилова.

Спеціалісти відділу вислухають та дадуть вам настанови щодо подальшої боротьби за свої права. Однак варто пам’ятати, що це – всього лише консультація. А складання процесуальних документів та представництво у суді – поміч, за якою необхідно звертатися до кваліфікованих юристів чи Центру вторинної правової допомоги.

За час прийому фахівці стикаються із різними запитаннями. «Звертався до нас чоловік пенсійного віку. Внучка обманом змусила його підписати документи на пожиттєве утримання. Тобто, мало того, що бідолашний має забезпечувати її, так ще й після його смерті квартира та все, що в ній, мало б перейти до внучки. Ми надали чоловіку детальну консультацію. Був випадок, коли у жінки із немовлям на руках відібрали квартиру через борг у розмірі 3 тис. грн за несплату комунальних послуг. Ми проконсультували її та направили до правоохоронців», – розповіла  Аліна Кіслицька.

Джерело: Херсонський вісник

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *