20 травня у селі Догмарівка Генічеського району відбулося прощання з 42-річним мешканцем села Ярославом Дурибою, який загинув у зоні антитерористичної операції у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність Української держави. На церемонію прощання з траурними вінками, квітами та державною символікою прийшли друзі, знайомі загиблого, голова райдержадміністрації Олександр Воробйов та його заступники, заступник голови райради Віктор Краєвий, районний військовий комісар Олег Авраменко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

А також військовослужбовці, які проходять службу на території району, представники громадських організацій, воїни-інтернаціоналісти, мешканці села Догмарівка, селища Партизани та району. Панахиду по загиблому відслужили єпископ Новокаховський та Генічеський Преосвященнійший Філарет з благочинним Генічеського округу, протоієреєм Іонном Щербаном  у сослужінні з настоятелями православних храмів Генічеського району.
  
По закінченні панахиди виступив голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та  висловив щирі співчуття родині загиблого і запевнив, що пам’ять про загиблого Ярослава Дуриби назавжди залишиться у наших серцях.   Поховали Ярослава Дурибу з вигуками «Героям слава!», «Герої не вмирають!». Військовослужбовці відділи шану загиблому військовим салютом. Без батька залишилися двоє дітей.
    
Організацію похорон взяли на себе районна державна адміністрація, ТОВ агрофірма ім. Шевченка, виконком Партизанської селищної ради, підприємці району.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *