За період кампанії декларування до фіскальних органів Херсонщини подано 30832 декларацій про майновий стан та доходи. З них 29786 – обов’язкових декларацій, а 1046 надійшли від громадян області, які заявили на повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податковий кредит. Херсонці повідомили про фактично здійснені витрати протягом звітного податкового року на:
– сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування – 154 декларації;
– вартість майна, переданого у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям – 2 декларації;
– на оплату допоміжних репродуктивних технологій – 5 декларацій;

– сплату платником податку за користування іпотечним житловим кредитом – 71 декларація;
– на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати – 828 декларацій.

Загальна сума податкового кредиту до поверненню складає 1187,0 тис. грн. Станом на 01.05.15. 606 громадян Херсонщини отримализ бюджету 735,0 тис. гривень.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *