8 травня відбулось засідання із представниками правоохоронних органів та громадських організацій по захисту правопорядку та безпеки на Херсонщині. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Андрій Путілов, голова громадської спілки «Оберіг» Євген Кохановський, голова громадського формування з охорони правопорядку та державного кордону «Херсон» В’ячеслав Ільченко, голова громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Херсонська Січ» Сергій Гончар та голова громадської організації «Товариство воїнів-учасників АТО на Сході України» Олег Сандул.

Так, на засіданні обговорили шляхи співпраці між представниками громадських формувань Херсонщини. Але основною метою стала презентація Меморандуму, укладеного між вищеназваними організаціями. Предмет документа та узгодженої позиції між сторонами – об’єднання зусиль у справі широкого, більш ефективного використання можливостей у забезпеченні захисту   політичних, економічних, соціальних прав.

«Об’єднуючи свої зусилля, потрібно забезпечити повну реабілітацію демобілізованих із АТО й піклуватися про родини загиблих бійців. Завдяки сприянню підприємців області, кожній родині загиблого буде виділено земельну ділянку на морському узбережжі. Наразі, за кожним головою районних облдержадміністрацій закріплені конкретні демобілізовані, за працевлаштування яких вони відповідатимуть. Керівництво області тримає на контролі ці питання, адже ці люди, дивлячись в очі смерті, захищали український народ і повернулися героями додому. За це своїми вчинками потрібно подякувати бійцям», – наголосив Андрій Путілов.

Також присутні на «круглому столі» представники силових структур – заступник начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в області Олександр Мікла та представник управління Служби безпеки України у Херсонській області подякували голові облдержадміністрації за сприяння консолідації між громадськими організаціями. «Це показник професійності та розуміння ситуації. Об’єднавши зусилля, можна бути впевненими у спокої та захищеності абсолютно кожного громадянина.» . – підкреслив правоохоронець.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *