Делегация нардепов в ИзраилеВсе ж таки сучасні технології – страшна річ. Розслабилась людина на хвилинку під теплим сонечком благодатної країни, написала добрий такий пост у фейсбук, що дбає про інтереси народу, а народ відразу ж з питаннями лізе. От і доводиться відповідати. Андрій Гордієв, разом з представницькою делегацією українських нардепів, перебуває зараз в Ізраїлі. Звідти пише палкі послання своїм виборцям та відповідає на їх питання… А виборці чекають на результати від таких вояжів по світу.

Андрій Гордеев. В продовження теми зрошення.В Україні багаті землі, достатньо води, працелюбні люди.В Ізраїлі пустеля та 2% води. Але на полках магазинів в Україні ізраїльські овочі та фрукти! Ми тут за технологіями і дешевими кредитами, впевнений Херсонщина, Одесщина, Миколаївщина від цього тільки виграють, бо саме ці області включені в програму мікрокредитування для вирощування овочів. Разом з Сергей Хлань, Александр Жолобецкий, Boryslav Rozenblat, @Іван Мірошніченко.

І тут влазить зі своїм запитанням відомий херсонській журналіст Вадим Мусійко.

Вадим Мусийко. Ждем ответа по финансированию восстановления спорткомплекса «Корабел».

Напевне, що Андрій Гордєєв подумки тричі прокляв настирного Вадима, який, не по темі питає, але, як людина вихована, до того ж, відповідальна перед своїм електоратом, навіть, якщо знаходиться за тисячі кілометрів від електорату, відповів чемно та вичерпно.

Андрій Гордєєв. Вадим Мусийко, дуже доречне питання. Реконструкція спорткомплексу «Корабел» є одним з пунктів моєї передвиборчої програми! Роблю все щоб його виконатиеєв! Саме тому, завдяки роботі Міжфракційоного об’єднання Відродження Херсонщини (Сергей Хлань, Александр Спиваковский, Іван Вінник), з державного бюджету передбачено більше 100 млн грн на розвиток Херсонщини, в тому числі і на спорткомплекс Корабел. Дякую за Вашу зацікавленість, і вибачте що трохи затягнув з відповіддю.

Громадський активіст Валентина Ивановски питань нардепу не задає, але дискутує з тими, хто вважає, що такі поїздки дають відповідні результати. Втім, є в її коментарях таки присутній деякий оптимізм.

Валентина Ивановски. Я только за обмен опытом и партнерство. Но я категорически против, что по результатам поездок ничего из полученного не применяется в нашей стране годами. На примере нашего города — Сальдо любил вояжировать и получать опыт. Что внедрено? Одна чиновница руководящего уровня ездила за счет гранта в Америку на месяц. Фермерство изучать…. Что внедрила на Херcонщине? Можно долго перечислять. Радоваться нужно не поездкам, а их эффективности и реальным делам по результату. Я оптимист по жизни. Очень надеюсь, что после поездок нардепы от Херсонщины не только проведут пресс-конференции, но и вместе с сельхозпроизводителями создадут качественную программу и проекты, финансирование которых будет поддержано «деловыми партнерами» Америки, Канады, Израиля и других стран. И я с удовольствием приму участие в этой реальной работе.

Ксения Келеберда

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *