Щороку після завершення відбору до компанії «Marlow Navigation» курсанти Херсонської державної морської академії мають унікальну можливість отримати персональні нетбуки, оснащені віртуальними тренажерами та програмами із підготовки морських фахівців, що дозволяє кадетам під час практики удосконалювати свою теоретичну та практичну підготовку для подальшої робот за спеціальністю. 54 курсанти Херсонської державної морської академії та 30 – Морського коледжу безкоштовно отримали від компанії «Marlow Navigation» персональні нетбуки.

Підставою для Урочисті збори з нагоди вручення персональних нетбуків курсантам Морської академії, відібраним для проходження плавальної практики у одній з найбільших світових судноплавних компаній «Marlow Navigation», став договір «Про співробітництво між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, компанією «Marlow Navigation», Херсонською облдержадміністрацією та Морською академією в питаннях поліпшення якості морської освіти в Україні».

Із нагоди визначної події на урочистості завітали директор з персоналу та навчання кадрів «Marlow Navigation» Вальтер Векенборг, директор компанії «Marlow Navigation Ukraine» Борис Езрі, регіональний менеджер «Marlow Navigation» Атанасіос Реізополус, генеральний директор компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine» Сергій Маслов, директор компанії «Єврокрюінг» Сергій Мануйленко, виконавчий директор «Columbia Shipmanagement Ukraine» Григорій Машкевич, начальник Морського коледжу ХДМА Сергій Тригуб, начальник відділу практики, дипломування та працевлаштування Олександр Соловей, декан факультету судноводіння Василь Чернявський, декан факультету суднової енергетики Євген Білоусов, завідувач кафедрою англійської мови у судноводінні Валентина Кудрявцева та голова Студентської ради ХДМА Владислав Терентьєв.

Відкриваючи збори, ректор ХДМА, професор Володимир Ходаковський наголосив на плідній співпраці Херсонської державної морської академії з компанією «Marlow Navigation», у рамках якої для курсантів запроваджено спонсорську програму, що передбачає щорічний відбір найкращих курсантів академії та Морського коледжу ХДМА для проходження практики на сучасних суднах компанії з їх подальшим працевлаштуванням. Від імені професорсько-викладацького складу він привітав усіх учасників програми з важливою подією у їх житті та побажав стати справжніми фахівцями на морському флоті.

Начальник відділу організації практики, дипломування та працевлаштування ХДМА Олександр Соловей повідомив про результати відбору курсантів до «Marlow Navigation» у 2015 році, підкресливши, що особливістю цьогорічного відбору стало те, що вперше він відбувся для курсантів ІІІ курсу судноводійної спеціальності Морського коледжу ХДМА. Усім відібраним курсантам для проходження плавальної практики в одній з найкращих крюїнгових копаній світу Олександр Соловей побажав успіхів у навчанні і практичній підготовці на судні та кар’єрного зростання.

Привітали курсантів із визначною подією директор з персоналу та навчання кадрів «Marlow Navigation» Вальтер Векенборг і директор компанії «Marlow Navigation Ukraine» Борис Езрі, побажавши постійно працювати над підвищенням своєї академічної успішності.
Вперше на урочистості були запрошені і представники інших крюїнгових компаній. Так, у своїй промові генеральний директор компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine» Сергій Маслов подякував усьому викладацькому складу академії та компанії «Marlow Navigation» за неоціненний внесок у розвиток морської освіти України та побажав усім курсантам успіхів у майбутній кар’єрі морського офіцера.

Кульмінацією заходу став момент вручення персональних нетбуків курсантам «марловських» груп директором з персоналу та навчання кадрів «Marlow Navigation» Вальтером Векенборгом, генеральним директором компанії «Marlow Navigation» Борис Езрі і ректором Херсонської державної морської академії Володимир Ходаковським.

Зі словами настанови до нового поповнення компанії «Marlow Navigation» звернувся курсант-«марловець» 161с групи випускного курсу судноводійної спеціальності ХДМА Олександр Кравченко.

Від імені курсантів, відібраних для проходження плавальної практики, виступив представник 121 групи факультету судноводіння, старшина ІІ роти екіпажу ХДМА Дмитро Ночевний, висловивши щиру вдячність компанії «Marlow Navigation» і командуванню Херсонської державної морської академії за розвиток навчально-тренажерної бази та спільну роботу над підвищенням якості підготовки спеціалістів. За традицією, що склалася за останні роки, завершилися урочистості фотосесією на згадку про цю подію.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *