25 березня Служба безпеки України відзначила професійне свято. Голова обладержадміністрації Андрій Путілов завітав для привітання до управління Служби безпеки України в Херсонській області. «Саме ваш професіоналізм та відповідальність і патріотизм дозволять протистояти тероризму, постачанню зброї, найманців через нашу територію. Переконаний, що ви й надалі з честю будете виконувати покладені на вас обов’язки з дотримання принципів законності, справедливості. Щиро вдячний за вашу участь у звільненні з полону наших земляків. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, енергії, успіхів у справі, якій ви себе присвятили, поваги і людської шани», – сказав очільник області. 

Так, почесними грамотами та подяками голови обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, відданість справі, забезпечення безпеки суверенної України та з нагоди відзначання 23-ї річниці Служби безпеки України були відзначені підполковник Юрій Басенко, підполковник Юрій Вершуцький, майор Сергій Козлов та майор Олександр Макаренко.

Працівники Служби безпеки вшанувати хвилиною мовчання всіх співробітників, які загинули під час виконання службових обов`язків, захищаючи безпеку, спокій та суверенність нашої держави.

Під час заходу начальник управління Служби безпеки України в області Дмитро Ярмак зачитав привітальний лист, адресований усім працівникам, від начальника Служби безпеки України Валентина Наливайченка, в якому він, окрім привітальних слів, висловив щиру подяку за віддану працю.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *