416 березня пожежно-рятувальні підрозділи обласної служби ДСНС 4 рази виїжджали на гасіння сухої рослинності. Спершу о 10:08 новотроїцькі вогнеборці ліквідували займання сміття та сухої трави на околиці райцентру площею 600 кв. м. О 12:20 надійшло повідомлення про горіння очерету поблизу садового товариства «Чайка» Голопристанського району. На місце пожежі було направлене відділення 8-ї ДПРЧ. В умовах сильного вітру рятувальникам вдалось відбити вогняну атаку і не допустити розповсюдження вогню на дачні будиночки.

І згодом вже поблизу м. Гола Пристань на об’їзній дорозі горіла суха трава на площі 0,8 га. Цю пожежу також загасили. І вже ввечері у с. Ліві Солонці Цюрупинського району запалала суха трава. Площа ділянки, охопленої вогнем, склала 0,7 га. На місце події виїжджали цюрупинські вогнеборці.

Такі пожежі останньої доби. Хоча ні будівлі, ні люди не постраждали, проте страждає довкілля. З початком весни пожежі в екосистемах трапляються дедалі частіше. Їх причина – людська необережність або ж свідоме випалювання сухої рослинності та очерету. Рятувальники нагадують, що за неправомірне випалювання рослинних залишків існує адміністративне покарання у виді штрафу.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *