4 березня у Херсоні відбулась виїзна сесія Форума бібліотекарів Півдня України «Бібліотека ХХІ століття: освітній та практичний вектори». Ініціатори проведення Форуму, і саме в такому південноукраїнському форматі: Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»  та Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки. До організації заходу приєднались Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького, Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна, Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва та Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова. 

Проведення Форуму підтримали управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, управління культури Херсонської облдержадміністрації, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського та Миколаївська обласна бібліотечна асоціація. Серед заходів Форуму, що відбулися на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки: «Бібліотека для генерації Google» – професійна екскурсія бібліотекою, спілкування з бібліотечними працівниками-практиками, локальна презентація основних проектів та програм бібліотеки, вистава літературного театру бібліотеки ім. Дніпрової Чайки, дискусійна трибуна «Сучасна бібліотека: якою їй бути?»

Форум тривав три дні у трьох містах – Херсоні, Миколаєві, Одесі. Бібліотекарі півдня України вирішували на своєму професійному зібрання як інтегрувати бібліотечну освіту та сучасні інноваційні практики для удосконалення бібліотечної галузі та підвищити професійний статус бібліотекаря у суспільстві. Організаційний комітет форуму запросив до дискусії науковців, керівників бібліотек, фахівців бібліотечної галузі, викладачів та студентів бібліотечних відділень вузів та коледжів культури.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *