25 лютого в день 22-річчя великоолександрівця Олександра Гаіцького, який місяць тому загинув у зоні проведення АТО, у рідній школі хлопця було урочисто відкрито меморіальну дошку. Цього дня на подвір’ї школи №1 зібралися рідні, друзі, учні, вчителі та громадськість селища, аби ще раз вшанувати світлу пам’ять загиблого земляка.  Спогадами про колишнього учня школи, який став справжнім патріотом та героєм своєї держави, поділився директор закладу Володимир Дубина. Вклонилися матері загиблого та подякували за гідне виховання сина голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко та голова районної ради Леонід Засядько.  

Також до учасників заходу звернувся координатор Херсонського автомайдану, який разом із однодумцями по громадській діяльності взяв на себе ініціативу та витрати з виготовлення пам’ятної дошки, Олег Баркаренко. Від імені автомайданівців Олег Георгійович вручив учням школи державний прапор з надписом «Я не здамся без бою», як символ того, що в нашій державі зростає нове покоління справжніх патріотів, здатних без вагань стати на її захист.

Хвилиною мовчання із запаленими скорботними свічками учні та дорослі вшанували пам’ять загиблого воїна-земляка. 

Право відкрити меморіальну дошку було надано брату Олександра Гаіцького Роману, учню цієї ж школи, керівникам району та представникам Херсонського автомайдану. 

Пам’ять про героїчного земляка залишиться не лише в граніті, а й в серцях багатьох його односельців.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *