26 лютого відбулось підписання Меморандуму про співпрацю облдержадміністрації з громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків», що є виконавцем проекту «Вода для агросектору»,  який скріпили підписами голова облдержадміністрації Андрій Путілов та заступник координатора проекту Сергій Тараканов. Метою проекту є відновлення водопостачання для сільськогосподарських підприємств та мешканців районів області. У 2014 році два таких проекти вже  реалізували у с. Чкалово Новотроїцького району та с. Новокаїри Бериславського району. У ході попереднього проекту у Чкалово додатково почали зрошувати 240  га землі, це на 70 тис. грн поповнило бюджет області.

А в селі Новокаїри провели 10 кілометрів трубопроводу від водного джерела для потреб населення. До того ж, це забезпечило якісний полив, збільшило кількісні показники врожаю і дало змогу розширити асортимент вирощуваної продукції.

Саме такі позитивні результати дозволяють говорити про подальшу співпрацю та запровадження проекту ще в шести районах Херсонської області.

«Для реалізації проектів ми залучатимемо громади районів. Тільки їхня згуртованість допоможе досягти результатів. Разом із головами районних адміністрацій і радами сільських та селищних рад будемо використовувати зовнішнє фінансування для покращення умов у селі», – зауважив Сергій Тараканов. 
Обласна державна адміністрація проведе конкурс, за результатами якого будуть визначені райони-претенденти на отримання фінансування і ефективного використання коштів.

«Дуже важливо, що до фінансування проекту долучилися громади,  тому люди зацікавлені  у його ефективній реалізації. Ми особисто будемо контролювати хід роботи і забезпечимо прозорість фінансування та виконання всіх поставлених задач. Така система дозволяє говорити про європейський підхід до справи та рівноцінну співпрацю громадян, підприємств з державою», – додав Андрій Путілов перед підписанням Меморандуму.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *