Сьогодні, о 13:00, за участю голови обласної державної адміністрації  Андрія Путілова відбулося засідання робочої групи з питань підготовки до презентації економічного потенціалу Херсонської області на базі Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України.

У квітні цього року представляти власний економічний потенціал буде лише Херсонщина. Захід відбудеться в Києві. До участі у ньому будуть залучені представники дипломатичного корпусу, консульських установ, економічної сфери із різних країн.

 Саме тому, за дорученням голови обласної державної адміністрації, до підготовки підключено відповідні управління, а саме Департамент зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів. Крім того, буде враховано досвід Херсонської торгово-промислової палати, керівників підприємств області тощо.

«Інвестиційна привабливість регіону надзвичайно важлива. Через суспільно-політичну ситуацію, що склалась сьогодні, розвивати економіку складно, проте зупинятися ми не можемо. Слід рухатися вперед, адже лише показавши привабливість та економічний потенціал Херсонщини, ми зможемо залучити максимальну кількість інвесторів та забезпечити зростання кількості робочих місць» – зауважив Андрій Путілов.

Директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Сергій Павлов підкреслив важливість об’єднання двох важливих напрямків: інвестиційної привабливості та економічного розвитку регіону.

Президент торгівельно-промислової палати м. Херсона Вікторія Остроумова наголосила на важливості логістичної складової, а саме на раціональній організації процесу впровадження товарів та послуг від постачальників сировини до споживачів. «Головною особливістю економіко-географічного положення Херсонського регіону є його розташування між Азово-Чорноморським басейном та басейном річки Дніпро. Це, разом з потужною транспортною системою дає Херсонщині значний економічний потенціал» – підкреслила вона.

Головою облдержадміністрації було підкреслено також гостру необхідність розробки інвестиційного паспорту області. «Ми маємо представити інвесторам гарантії. Тоді вони будуть вкладати фінанси, створювати робочі місця. Сьогодні відкриваються ворота до Євросоюзу, а отже ми маємо залучати до підготовки реальний сектор економіки» – зазначив Андрій Путілов. 

За повідомленням Херсонської ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *