DSCN993723 січня об 11:26 на пульт зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на 314 км автомагістралі Одеса-Мелітополь неподалік с. Петропавлівки горить напівпричіп вантажного автомобіля. Черговий  караул у складі другого відділення виїхав до місця виклику. Через 20 хвилин до місця надзвичайної події виїхало і перше відділення караулу.

По прибуттю на місце події було встановлено, що горять колеса напівпричепу LAG.

З пояснень свідків вогнеборці встановили: напівпричіп, що віз з Запоріжжя у Миколаїв понад 20 т олії, тягнув сідловий тягач DAF. Водій почув хлопок і побачив у дзеркало, що горить заднє ліве колесо. Він відразу зупинився на узбіччі дороги, відчепив разом з колегою напівпричіп від сідлового тягача і розпочав гасити пожежу самотужки за допомогою вогнегасників. Але через сильний вітер пожежа почала розповсюджуватись на інші колеса. Хтось з проїжджаючих водіїв побачив у якій скруті знаходиться колега і зателефонував за номером екстреного виклику «101».

Пожежа знищила 5 колес напівпричепу, пневмоподушки, пошкодила раму напівпричепа, пенали рукавів, трубопроводи напівпричепа. Та завдяки вмілим діям водія і його напарника сідловий тягач залишився не ушкодженим. А зусилля рятувальників також виявилися не марними – неушкодженою залишилося 20 тонн олії.

Причина пожежі та матеріальний збиток – встановлюються.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області 

 

 

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *