У прокуратурі Херсонської області під головуванням прокурора області Богдана Подубинського відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан додержання законодавства у бюджетній сфері, у тому числі при здійсненні державних закупівель, та у сфері оподаткування і прокурорського нагляду з цих питань.
У заході взяли участь в.о. директора Департаменту фінансів Херсонської обласної державної адміністрації Наталя Вітренко, начальник Державної фінансової інспекції у Херсонській області Дмитро Круковський, заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Херсонській області Ольга Возіянова, в.о. першого заступника начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів у Херсонській області Ірина Філіппова, в.о. начальника слідчого управління УМВС України в Херсонській області Наталя Іванюк, керівники структурних підрозділів прокуратури області, міські та районні прокурори.
За результатами роботи колегії вирішено, що прокурорський нагляд на зазначених напрямках потребує активізації. Крім того, Богдан Подубинський звернув увагу присутніх на необхідність забезпечення дотримання вимог законодавства, передусім, при здійсненні державних закупівель.
За підсумками колегії розроблено комплекс заходів, спрямованих на покращення ефективності роботи органів прокуратури та державного нагляду у бюджетній сфері та в галузі оподаткування, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *