Упродовж березня-квітня 2014 року в установах виконання покарань Херсонської області  проведено І та ІІ етапи турніру з гри в нарди (довгі) серед засуджених, присвячений пам’яті  учасника бойових дій в Афганістані, барда-виконавця патріотичних пісень Миколи Вишняка. За результатом проведених двох етапів турніру в кожній установі  визначено 3 переможці, які стали  учасниками ІІІ туру, в рамках проведення якого вони зустрінуться з призерами турніру, що проводився в м. Херсоні.
Так, 24 квітня у Північній ВК №90 управління ДПтС України в Херсонській області відбувся заключний етап «Турніру з нард».Змагалися за звання переможця засуджені установи з афганцями, які цього дня завітали до колонії. Кожен з учасників вперто та наполегливо намагався вибороти перемогу. У засуджених змагання викликали неабиякий інтерес, адже все відбувалось вперше та на досить професійному рівні.
За результатом заключного туру змагань перемогу виборов засуджений, який відбуває покарання у ПВК №90, 28-ми річний Олексій Кушнарьов. Переможця нагороджено пам’ятним кубком, інших засуджених – учасників турніру – заохочено Грамотами учасника та заходами заохочення згідно чинного законодавства.
Турнір був організований та проведений за сприяння Херсонського міського об’єднання ветеранських організацій Союз «Потріот», голова Правління якого, Юрій Бичковський, висловив вдячність керівництву пенітенціарної служби області та установи за проведення заходу на високому рівні.
Начальник сектору соціально-виховної та психологічної служби управління ДПтСУ в Херсонській області Денис Семенцов впевнений у тому, що проведення таких змагань  позитивно впливають на засуджених, допомагають у більш глибокому педагогічному впливу та індивідуальному підході до процесу виправлення і ре соціалізації.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *