Кампанія зі сплати запровадженого з початку нинішнього року податку на нерухомість зупинилася до 01.01.2014року
Нещодавно Верховна Рада України прийняла в другому читанні Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів нерухомості, відмінних від земельних ділянок», за яким податок на нерухомість за 2013 рік фізичні особи сплачуватимуть у наступному 2014 році. Тобто, до кінця поточного року відтерміновано сплату  податку на нерухоме майно, окрім земельної ділянки.
Фахівці ГУ Міндоходів  безперешкодно вже повернули платникам податків більше 14 тисяч гривень сплаченого  податку на нерухомість. Для цього необхідно  лише звернутись із заявою до територіальних органів   ГУ Міндоходів у Херсонській області за місцем проживання. У заяві платник має чітко зазначити напрям перерахування коштів — на поточний рахунок у банку або повернення готівкою за чеком. При отриманні такої заяви   готується висновок про повернення відповідних сум коштів із бюджету, який  передається  до органу Держказначейства для перерахування коштів платнику. Сплачені кошти також можна зарахувати на погашення грошових зобов’язаннь з інших платежів, які контролює Міністерство доходів і зборів України. За консультаціями та додатковою інформацією необхідно звертатися до центрів обслуговування платників податків за місцем проживання.

Довідково: З початку року на Херсонщині  сплачено майже  217, 5 тис. грн.,       податку на нерухоме майно, в тому числі: юридичними особами – 126,5  тис. грн.,  фізичними  особами – 90,7тис.грн.

              

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *