Розподіл випускників вищих навчальних закладів системи МВС відбувся в урочистій обстановці, у присутності колегії УМВС, особового складу, почесних ветеранів органів внутрішніх справ та представників засобів масової інформації.
Відкрив захід начальник УМВС України в Херсонській області генерал-майор Валерій Валерійович Літвін. Звертаючись до курсантів, він зазначив: «На кожного з вас чекають в практичних підрозділах органів внутрішніх справ України. Я впевнений, що в роботі ви покажете достойний рівень знань та набуті навички, а труднощі, які виникатимуть, будуть тимчасовими. Кожен з вас повинен пам’ятати, що разом із дипломом ви отримали не тільки погони офіцера міліції, а також і взяли на себе частку відповідальності за стан правопорядку в нашій області та в нашій країні».
Під час урочистостей начальник штабу УМВС розповів молодим спеціалістам про оперативну обстановку в області та дії слідчо-оперативної групи під час виїзду на місце події.
Також виступив начальник відділу психологічного забезпечення, який у своєму виступі зазначив, що при виникненні будь яких труднощів під час адаптації у новому колективі молоді фахівці можуть безперешкодно звернутись до міліцейських психологів.
До юних лейтенантів звернувся голова профспілки атестованих працівників міліції та представник Міжнародної поліцейської асоціації у Херсонській області.
Особливою турботою було наповнено звернення члена почесної колегії при УМВС, ветерана, полковника міліції у відставці Василя Десятника. Василь Іванович у своєму привітальному слові зазначив, що від кожного працівника міліції залежить, якими нас будуть бачити громадяни. Дуже важливі саме людські якості: чуйність, увага та дотримання професійної етики.
У свою чергу випускники пообіцяли служити людям так, щоб ним пишалися батьки, наставники і командири.

За інформацією СЗГ УМВС України в Херсонській області

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *