22 січня о 15:10 на пульт державної пожежно-рятувальної частини № 8 м. Гола Пристань від чергового райвідділу міліції надійшла інформація про те, що на піщаному кар’єрі в с. Кардашинка провалився під лід рибалка, повідомляє  ТУ МНС у Херсонській області.

На місце події терміново виїхав черговий караул пожежно-рятувального підрозділу. По прибуттю виявилось, що  на відстані близько 100 метрів від берега у воді знаходиться людина, яка тримається за край крижини.

Оцінивши ситуацію, рятувальники на човні, ламаючи кригу, наближались до рибалки. З відстані близько 25 – 30 метрів завчасно кинули йому рятувальне коло, а через кілька хвилин уже були біля нього. Чоловіка забрали у човен і доправили до берега. Вже на суші рятувальники допомогли постраждалому зняти мокрий одяг, надавши йому суху одежу, яку спеціально взяли з собою.     

Потерпілим виявився 54-річний  житель Херсону. У крижаній воді чоловік пробув близько 20 хвилин. Від медичної допомоги він відмовився і відправився додому з родичами, які прибули на місце події.  

ТУ МНС застерігає: за відсутності в області тривалих низьких температур крига, що сформувалась, є ненадійною і тонкою. Вихід на неї є дуже небезпечним. Отримане задоволення від риболовлі може бути втраченим назавжди ціною власного життя. Тому краще відмовитись від такого дозвілля до настання сприятливих погодних умов.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *