ПАТ  «Херсонгаз» з 02 січня по 15  березня оголошує конкурс графіті  з питань безпечного поводження  із  газом у побуті –  «Графіті  на користь громаді».

Конкурс має на меті привернути увагу громадськості до питання безпечного поводження із  газом у побуті та поважного ставлення до  газових об’єктів, що  є  об’єктами  підвищеної небезпеки.

Конкурс проводитиметься за двома номінаціями: малюнок та попереджувальний напис на рос/укр мовах, наприклад: Обережно газ,  Не використовуйте газові  плити для опалення, Використовуйте газ економного, Не користуйтеся  несправними газовими приладами, не залишайте  працюючі газові прилади без нагляду, Не допускайте дітей до  працюючих газових приладів (або інший  попереджувальний надпис від  автора роботи).

Запрошуємо юні таланти та прихильників графіті взяти участь у  конкурсі та надсилати ескізи робіт на  електронну адресу  PresSecr@gaz.kherson.ua  або поштою:  ПАТ «Херсонгаз» вул. Поповича 3,  каб. 11, 73036.

Контактна особа:  Наталія  Пятниченко 32 76 27, 0503156472

За підсумками конкурсу (попередньо після 30 березня), 6 переможців, яких визначить конкурсна комісія отримають цінні подарунки та  дипломи і  відтворять свої малюнки та надписи   на  стінах 10  газорозподільних пунктів  в обласному центрі.


Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *