Наближаються зимові шкільні канікули та довгоочікувані дітлахами новорічні і різдвяні свята. 

Та саме о цій порі юним учасникам дорожнього руху слід ще раз нагадати правила безпечної поведінки на дорозі. Адже з початку поточного року через порушення Правил дорожнього руху самими дітьми на території Херсонської області сталася 21 дорожньо-транспортна пригода, в яких одна дитина загинула та 21 – отримали травми, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС в херсонській області.

16 постраждалих у цих ДТП дітей – це пішоходи віком від 6 до 14 років, які переходили проїзну частину у невстановленому місці або раптово з’являлися на дорозі, не впевнившись у власній безпеці.

Тож, окрім традиційних бесід та лекцій на уроках, працівники ДАІ проводять практичні заняття на вулично-дорожній мережі  поблизу шкіл.

Подібні акції проведено у четвер 13 грудня в Комсомольському та у п’ятницю 14 грудня – в Суворовському районах м. Херсона. 

Спілкуючись з дітьми, працівники ДАІ перевіряли знання правил безпечної поведінки на дорозі, розповсюджували тематичні листівки та буклети «Я – пішохід!» з нагадуванням про основні правила переходу проїзної частини, та головне – закріплювали на практиці навички того, як треба поводитись на дорозі.

Зважаючи не те, що у темний час доби відстань, на якій водії у світлі фар помічають пішохода, особливо дитину, значно менша, ніж удень, працівники ДАІ розповідали дітям та їх батькам про необхідність наявності світловідбиваючих елементів, подібних, до отриманих ними значків – флікерів та брелоків з ліхтариками.

Наразі проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, триває.  

Та все ж хочеться ще раз звернутися до всіх дорослих учасників дорожнього руху та нагадати, що на дорозі чужих дітей не буває. Збережімо життя наших дітей. 

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *