Відповідно до святкових традицій з 27 по 30 грудня поточного року в м.Херсоні буде проведено новорічний  ярмарок. 

На бульварі Мирний між кінотеатром «Україна» та транспортною розв’язкою біля центрального ринку на вул. К.Маркса планується звести  ярмаркове містечко із ста будиночків, яке працюватиме з сьомої до п’ятнадцятої години.

Новорічний ярмарок  проводитиметься в кращих українських традиціях – з народними гуляннями та виступами самодіяльних творчих колективів з усіх районів Херсонщини.  Відвідувачів гостинно запрошуватимуть різноманітні заклади громадського харчування, а жителі області і гості матимуть змогу ознайомитись з культурою та традиціями представників різних національностей, що проживають на території регіону.

Перед новорічними та різдвяними святами товаровиробники Херсонщини реалізовуватимуть свою продукцію протягом чотирьох днів на території ярмаркового містечка за цінами, що значно нижчі за ринкові, а всі бажаючи матимуть змогу придбати різноманітну сувенірну продукцію та сертифіковані новорічні ялинки.

Крім будиночків на території ярмаркового містечка працюватимуть торгівельні майданчики фермерського типу, де реалізація продуктів харчування відбуватиметься з автомобілів. Також на вул. Маяковського та вул. Белінського в період роботи ярмаркового містечка працюватимуть два паркувальні майданчики для автомобілів.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *