Рішенням Адміністративної колегії територіального відділення оштрафовано ДП «Скадовський кооперативний ринок» Скадовського районного споживчого товариства на 10 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Як з’ясувало Відділення, підприємство надавало послуги з оренди торговельного місця за економічно необґрунтованими тарифами, про що свідчить відсутність документального підтвердження розрахунку розміру плати за оренду, яка є договірною і становить від 13,75 грн. до 275,00 грн. за один квадратний метр. Крім того, підприємство застосовувало різні умови до рівнозначних угод з суб’єктами господарювання, встановивши в договорах оренди торговельних місць різну вартість орендної плати за однакову за змістом послугу.

Наприклад, за торгівельне місце в одному і тому ж павільйоні (м’ясний павільйон) споживачам необхідно сплатити різну вартість оренди: для роздрібної торгівлі напівфабрикатами – 137,33 грн. за один кв.м. на місяць; для роздрібної торгівлі м’ясом – 275,00 грн. за один кв.м. на місяць. При цьому ніяких об’єктивно виправданих на те причин у підприємство не мало. Такі дії могли призвести до ущемлення інтересів споживачів. Фахівцям Відділення вдалося переконати керівництво ДП «Скадовський кооперативний ринок» у неправомірності його дій та зобов’язано припинити порушення.


Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *