З початку року працівниками ДАІ на території області виявлено 1454 порушення водіями транспортних засобів правил зупинки та стоянки, переважну більшість яких зафіксовано в обласному центрі. Паркуючись з порушенням відповідних правил, рідко хто з водіїв замислюється над тим, що їх дії серйозно впливають на виникнення заторів чи інших неподобств, які у свою чергу ускладнюють і без того напружену ситуацію на вулицях та дорогах.

Та, навіть, на спеціально обладнаних паркувальних майданчиках водії примудряються нехтувати вимогами дорожніх знаків і розмітки та, «не вписавшись» у межі визначеного місця стоянки, створюють проблеми собі та іншим учасникам дорожнього руху. Як наслідок, деякі автомобілісти, повертаючись за кермо, виявляють на своїх автівках різноманітні пошкодження від «безпосереднього контакту» з сусіднім транспортним засобам.    

А нещодавно, вранці 5-го жовтня, у м. Херсоні по вул. 40 років Жовтня 30-річний водій автомобіля «VOLKSWAGEN CARAVELLE», «віртуозно» паркуючись на тимчасовій стоянці автомобілів, здійснив наїзд на 67-річну жінку, яка там прибирала сміття. Внаслідок ДТП жінку з діагнозом: забійні садни лівого колінного суглобу, садна обличчя, забійна рана верхньої губи, перелом кісток носу, доставлено до лікарні Комсомольського району.

Тож Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв з проханням поважати один одного на дорозі та дотримуватись вимог дорожньої розмітки і знаків під час паркування транспортних засобів.


Прес-служба УДАІ УМВС  в Херсонської області


Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *