Як повідомляє прес-служба народного депутата України Олексія Журавка 8 жовтня в с. Новоолександрівка Каланчацького району  мала відбутися заздалегідь запланована передвиборна зустріч кандидата в народні депутати України Олексія Журавка.

Чому «мала відбутися» – розповідає довірена особа кандидата Людмила Баутіна:

– Я приїхала в Новоолександрівку приблизно за п’ятнадцять хвилин до початку зустрічі і побачила, що всі дерева біля Будинку культури були завішані червоними стрічками. Неподалік стояв великий агітаційний автобус та близько 30 осіб в червоних куртках з партійною символікою КПУ. Біля агітаційного намету Партії регіонів стояла заступник голови Чаплинської райради, кандидат в народні депутати України від КПУ Ольга Михайленко, яка підвищеним тоном розповідала нашим агітаторам, що майбутнє – за комуністами, і не треба голосувати за «морального урода». Двері Будинку культури були зачинені, а розгублена завідуюча стояла поряд.

Я зрозуміла, що такими зухвалими методами КПУ зриває нам зустріч. І щоб мати докази цього, почала фотографувати. Дехто з молодих людей в червоних куртках відвертав обличчя, а дехто, навпаки, позував. На вулиці було холодно, багато хто з активістів були легко одягнені, вони мерзли, але Михайленко не дозволяла їм розходитись. Як я потім дізналася, цих людей тримали на вулиці до 10-ї години вечора. Незрозуміло, чому, адже з метою уникнення провокаційних дій ми вирішили поїхати з місця зустрічі.

Виникає питання, – хто ж насправді використовує зухвалі та недостойні методи у передвиборній боротьбі? Хто і кому заважає проводити зустрічі з виборцями? Катерина Семенівна всім розповідає, що саме їй влада перешкоджає зустрічатися з виборцями. Але факти говорять про інше. І мені дуже шкода, що жінка, парламентар опускається так низько в боротьбі, як кажуть самі комуністі, за місце біля «державного корита». 


Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *