Останнім часом викликає занепокоєння стан аварійності на транспорті, який здійснює пасажирські перевезення.

З початку року з вини водіїв автобусів сталося 17 дорожньо-транспортних пригод, в яких 3 людини загинуло та 23  отримали травми різної тяжкості. Кількість таких пригод зросла на 70%. 

12 ДТП від загальної кількості скоєно у м. Херсоні, зростання складає 140,0%.

З початку року працівниками ДАІ області виявлено 1720 порушень ПДР, допущених водіями автобусів, у т.ч. припинено 16 випадків керування пасажирським транспортом у нетверезому стані. Здійснено 465 перевірок автогосподарств підприємств-перевізників, на керівників складено 56 адміністративних протоколів, у т.ч. за фактами експлуатації автобусів із технічними несправностями – 38, випуску на лінію водіїв у нетверезому стані або без проходження обов’язковго передрейсового медичного огляду – 3, видано 189 приписів на усунення виявлених недоліків. На водіїв автобусів складено 19 адміністративних протоколів за позагаражне зберігання автобусів. 

Через грубі порушення вимог Закону України «Про дорожній рух» та правил надання послуг з пасажирських перевезень до Укртрансінспекції в Херсонській області направлено 33 подання на анулювання ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів, за результатами розгляду яких 28 перевізників позбавлено такого права.

Під час розширеної наради за участю керівників Укртрансінспекції в Херсонській області та підприємств-перевізників начальник УДАІ УМВС в Херсонській області підполковник міліції Карпенко С.М. наголосив: «Для того, щоб кожен пасажир під час поїздки у маршрутному автобусі відчував себе в безпеці, працівники ДАІ області й надалі вживатимуть найсуворіших заходів з контролю за безпекою пасажирських перевезень та дотриманням чинного законодавства».  

Державтоінспекція Херсонської області нагадує: 

Шановні пасажири! Не наражайте себе на небезпеку, не заходьте у маршрутний автобус, якщо він вже й так переповнений людьми; не змушуйте водіїв зупинятися у невстановлених для цього місцях.  

Шановні водії маршрутних автобусів! Пам’ятайте, що ви відповідаєте за безпеку життя усіх пасажирів, які знаходяться в салоні вашого транспортного засобу.


Прес-служба УДАІ УМВС 

в Херсонській області 


В закладки!

Можливо буде цікаво:

  1. В Херсоні знову сталося загоряння в маршрутному автобусі
  2. В Управлінні Державтоінспекції УМВС України в Херсонській області відбулася розширена нарада
  3. Робота за тиждень кримінальної міліції у справах дітей
  4. Херсонські ДАІшники взялися за автобуси
  5. Херсонські ДАІшники будуть вживати більш жорсткі заходи щодо автоперевізників
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *