23 вересня в дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець» м. Євпаторія відбулась урочиста церемонія закриття Фестивалю дружин юних пожежних та нагородження переможців змагань.

З перемогою дітей привітали директор Департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки України Михайло Байтала, заступник начальника ГТУ МНС в АР Крим Андрій Ткаченко, представники МНС України, Міністерства науки та освіти, молоді та спорту в АР Крим.

Цього року команда нашої області за доброю традицією увійшла до п’ятірки кращих команд України. Як лауреати 18-го фестивалю діти отримали цінні подарунки, а саме – електронні книги. А як призери у конкурсі «Соціальний плакат» та етапі «Переправа» конкурсу «Безпечна прогулянка» команда Херсонщини нагороджена  окремими дипломами.

За загальною таблицею результатів творчих і спортивних конкурсів золотими призерами загальнокомандного заліку стали юні рятувальники з АР Крим. Друге місце виборола команда з Харківщини, а третє почесне місце дісталось донетчанам.

Перехідний кубок «Гран-прі» XVІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних  відправився разом з лідерами до Дніпропетровської області.

Урочисті заходи з нагоди святкування закриття фестивалю завершились феєрверком та прощальним концертом. Але залишились приємні емоції і спогади про нові-старі зустрічі і мрії про наступний фестиваль у 2013 році.


ТУ МНС у Херсонській області

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *