Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко зустрівся з представниками Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, а саме, Володимиром Щелкуновим, президентом ICC Ukraine, Дариною Ревіною, віце-президентом ICC Ukraine з питань енергоефективності, Олександром Овгієнком – помічником віце-президентом ICC Ukraine з питань паливно-енергетичного комплексу та Олексієм Колісніченком – керівником інвестиційної програми по будівництву сонячних електростанцій в області.

Основною метою візиту представників Міжнародної торгової палати ICC Ukraine було обговорення реалізації на території області інвестиційного проекту будівництва сонячної електростанції потужністю до 10 МВт в області.

Знайомлячи гостей з можливостями Херсонщини та проектами, які наразі реалізовуються, Анатолій Хоменко зазначив, що область входить до трійки найбільш інвестиційно привабливих регіонів, на меті – бути першими за цим показником в Україні.

Президентом ICC Ukraine Володимир Щелкунов, в свою чергу, позитивно оцінив досвід обласної державної адміністрації щодо залучення інвесторів та супроводження реалізації інвестиційних проектів. Він зазначив, що головною метою діяльності Міжнародної торгової палати також є залучення інвестицій в Україну та захист інтересів інвесторів.

Заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко повідомив, що наразі в області в достатній мірі освоюється такий напрямок відновлювальної енергетики як сонячна, тож пріоритет надаватиметься найбільш надійним інвесторам.

«Основний критерій надання переваги – представлення чіткої, послідовної у діях та часі програми діяльності інвестора та програми співпраці з територіальною громадою, бажання підтримувати реалізацію соціальних та інфраструктурних мікропроектів, ініціатив», – підкреслив Анатолій Хоменко.

За підсумками сторони домовилися провести ще одну зустріч для більш детального обговорення інвестиційної пропозиції. Анатолій Хоменко запросив  представників Міжнародної торгової палати ICC Ukraine взяти участь в Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться у вересні у м.Нова Каховка.

Довідка. За останні два роки завдяки активізації роботи обласної державної адміністрації в сферу «зелена енергетика» було залучено ряд потужних інвесторів та на даному етапі реалізуються наступні інвестиційні проекти:

1.Будівництво ТОВ «STAR UA» сонячної електростанції потужністю  50-100 МВт в Херсонській області.

2. Будівництво ТОВ «НОВО Енержі» сонячної електростанції потужністю 30 МВт на території Новотроїцького району Херсонської області.

3. Будівництво ТОВ «А-Капітал» сонячної електростанції в с.Велика Благовіщенка Горностаївського району.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *