Сьогодні відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Мельника з представниками компанії ЗАТ «Aрві» (Литовська Республіка) для обговорення питань щодо реалізації в Херсонській області двох проектів: «Розвиток діяльності виробництва і реалізації комплексних добрив» та «Індики».

На початку зустрічі Михайло Мельник  привітав гостей на Херсонщині, розповів про можливості ведення бізнесу в регіоні і привабливий інвестиційний клімат та додав, що керівництво області відкрите для інвесторів та готове підтримати інвестиційні проекти компанії.

Так, голова правління – президент компанії ЗАТ «Aрві» Видмантас Кучинскас розповів про діяльність компанії та про реалізацію проектів в області. Зокрема, було зазначено, що будівництво даних проектів планується у Цюрупинському районі, але для їх реалізації необхідно підготувати всі потрібні документи та пройти експертизи. Крім того, проект з вирощування індиків передбачає будівництво ферми, бойні та заводу комбікормів.

Михайло Мельник зазначив, що подібних проектів в Херсонській області ще не було та сказав: «На базі даних інвестиційних проектів планується створити індустріальний парк, у якому будуть знаходитися ряд підприємств, які будуть займатися вирощуванням індиків, виробництвом комбікормів та мінеральних добрив». За його словами, наразі проведена попередня робота  з підбору земельних майданчиків для реалізації інвестиційних проектів, але представникам компанії потрібно відпрацювати питання з банківськими установами щодо фінансування будівництва.

Також було зазначено, що обласна державна адміністрація зацікавлена ​​в реалізації вищенаведеного проекту і підтримує ініціативу компанії підписати Меморандум про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та ЗАТ «Aрві». Даний Меморандум буде вивчений відповідними структурними підрозділами і направлений в компанію для узгодження.

Завершуючи зустріч, Михайло Мельник запросив гостей взяти участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться у вересні в м.Нова Каховка та запропонував на заході презентувати проекти компанії.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *