24 cерпня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Анатолія Хоменко відбулося чергове засідання організаційного комітету підготовки та проведення щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Під час засідання було обговорено питання щодо визначення стадії підготовки блоків ділової частини Форуму та формату презентації проектів.

Також Анатолій Хоменко нагадав, що на минулому засіданні оргкомітету було доручено надати пропозиції щодо проекту програми проведення Форуму. Стосовно цього питання зазначено, що підготовка проекту програми на даному етапі знаходиться в стадії завершення, а також в найближчий час буде визначено осіб, відповідальних за проведення Форуму.

Стосовно питання формату та стану підготовки каталогу інвестиційних пропозицій  на минулому засіданні було надано завдання профільним керівникам запропонувати по галузям 3 найяскравіших реалізованих інвестиційних проекту та ті, що планується реалізувати.  Таким чином на сьогодні створено реєстр інвестиційних пропозицій, в якому потенціальний інвестор зможе знайти корисну інформацію.

Згідно порядку денного було обговорено питання проведення ярмарку товарів виробників Херсонської області 28 вересня 2012 року та церемонії вручення нагород переможцям регіонального етапу Всеукраїнського конкурс якості «100 кращих товарів України 2012», який відбудеться в рамках проведення інвестиційного форуму. Наразі вже підготовлено проект проведення ярмарку товарів та Всеукраїнського конкурсу якості, а також проходить процес визначення підприємств, які візьмуть участь у ярмарку виробників Херсонської області 28 вересня 2012 року у м. Нова Каховка.  

За результатами засідання оргкомітету, заступник голови облдержадміністрації надав доручення відповідальним за підготовку матеріалів, визначених у планах дій, по блоках забезпечити виконання поставлених задач у визначені терміни.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *