Доходи. За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 01 серпня 2012 року надійшло 684,1 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 106,4 відсотка до планів, затверджених місцевими органами влади на січень – липень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на  100,7 млн грн (17,3 %).

Дотація. Станом на 01 серпня поточного року місцеві бюджети області отримали 1078,9 млн грн дотації вирівнювання, що становить 100 відсотків до плану,  визначеного у розписі державного бюджету на січень – липень 2012 року .

Також з державного бюджету надійшло додаткової дотації на вирівнювання фінансової  забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 8,7 млн грн, із якої обласний бюджет отримав 2,2 млн грн.

Заробітна плата. За липень поточного року в області виплачено 130,1 млн грн  заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Залишається невиплаченою частка заробітної плати в сумі 24,3 млн грн, термін якої настає до     10 числа наступного місяця.     

Фінансування. У липні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 66,9 млн грн бюджетних коштів для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, придбанню медикаментів та продуктів харчування, на здійснення інших поточних видатків.

Позики. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 602,6 млн грн короткотермінових позик з єдиного казначейського рахунку, що в 1,9 рази більше, ніж їх отримано за аналогічний період у минулому році.

Крім того, за цей період місцевими бюджетами області з єдиного казначейського рахунку  отримано 7,9 млн грн середньострокових позик на проведення видатків у зв’язку з недовиконанням планових  показників, доведених Міністерством  фінансів України на цей період по доходах, які враховуються при визначенні  обсягу міжбюджетних трансфертів.

Субвенції з державного бюджету. У липні поточного року бюджетам міст і районів перераховано кошти субвенції на:

— надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 4,5 млн грн;

— надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян  –  2,7 млн грн;

— виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 69,1 млн грн;

— виплату державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 1,3 млн  грн;

— надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 10,4 млн  грн.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *