Сьогодні з метою обговорення питань співробітництва та інвестування проектів, заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко зустрівся з директором компанії ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» Пітером Джастіном О`Брайеном та членом наглядової ради Віталієм Займаком.

Зокрема, були розглянуті питання про можливість реалізації інвестиційного проекту щодо будівництва вітроелектростанції в Івановському районі.

На початку зустрічі Анатолій Хоменко привітав гостей та додав, що Херсонщина відкрита для інвесторів та керівництво облдержадміністрації готове підтримати інвестиційний проект компанії ТОВ «Юрокейп Юкрейн І».

Він також сказав: «Якщо у реалізації проекту виникнуть проблеми, то буде створена робоча група, яка буде допомагати у вирішенні складних питань, тому дуже важливо співпрацювати для досягнення якнайкращого результату».

Анатолій Хоменко запросив директора компанії ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» Пітера Джастіна О`Брайена взяти участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться у вересні в м.Нова Каховка.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *